3 marca finał Miss Polonii Województwa Lubelskiego! 3 marca finał Miss Polonii Województwa Lubelskiego!

Agencja Promocji i Reklamy Art Models z Lublina,  licencjonowany Organizator Regionalny konkursu Miss Polonia na terenie Województwa Lubelskiego jest organizatorem konkursu Miss Polonia Województwa Lubelskiego 2024. Trwają castingi a finał tuż, tuż! 3 marca!!!

Współorganizatorami Konkursu jest Centrum Spotkania Kultur w Lublinie i Agencja Artystyczna ADA.

Gala finałowa odbędzie się 3 marca 2024 roku o godz. 17:30 na scenie operowej Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. W programie zaprezentuje się 16 finalistek w 4 prezentacjach konkursowych. W programie zaprezentują się także artyści estradowi: Grupa Baletowa Fatum, Tancerze Szkoły Tańca Zamek z Lublina. Gościem specjalnym wieczory będzie zaspał FELIVERS.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu. Wstęp Wolny.

Bezpłatne bilety wstępu do odbioru będą w kasie Centrum Spotkania Kultur, ul. Plac Teatralny 1 w Lublinie od 19.02.2024 r.

Partnerem wydarzenia Miss Polonia Województwa Lubelskiego jest: Województwo Lubelskie „Lubelskie Smakuj Życie!”

                                             FELIVERS

Kila zdań o zespole: Występowali na największych arenach koncertowych w Polsce, singiel nagrany wspólnie z raperem White 2115,  pokrył się podwójną platyną, są nieszablonowi i energetyczni tak jak muzyka, którą tworzą!
Zespół Felivers, czyli Miłosz, Konrad, Wojtek i Cody to czwórka przyjaciółktóra marzy, aby rock and roll powrócił na główny nurt. Ze swoim bez wątpienia największy przebojem „Szminka”, który osiągnął już ponad 1 mln wyświetleń na YouTube, wygrali ubiegłoroczny konkurs Debiuty podczas 60. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Ich muzyczni idole to między innymi Machine Gun Kelly, Metallika, oraz Yungblud, nic więc dziwnego, że w twórczości sochaczewskiej kapeli dominuje rock, pop – punk i trap. Stawiają na bezpośredni przekaz, wolność słowa i cięższe, żywe brzmienia.
Felivers to jedna z najciekawszych i przede wszystkim autentycznych formacji na polskim rynku muzycznym.
„Wyprzedzamy solistów i pokazujemy, że zespoły mają jeszcze większą moc rażenia. Takie brzmienia są zakorzenione w ludziach zawsze, a emocje z nich płynące pozwalają poczuć się wolnym, niepohamowanym tak jakby jutra miało nie być.”
Jutro nadejdzie, to pewne, tak jak rockowa rewolucja formacji Felivers! Serdecznie Zapraszamy.